Contact

Director eveniment: Mihnea Virgolici
Director Comercial – Razvan Rosu, razvan@rumor.ro

Secretariat
Telefon: (+4) 0729 290 498
E-mail: secretariat@karpatiahorse.ro

Ofițeri de presă:

Mioara Radu
PR Coordinator
mioara.radu@rumor.ro

Ioana Capanu
Social media
ioana.capanu@rumor.ro

Informatii zona comeciala

Daliana Barbuica
Communications and Comercial Area Responsible
daliana.barbuica@rumor.ro

Carmen Croitoru
Volunteers & Commercial Area Responsible
+40729290498
carmen.croitoru@rumor.ro

Formular de contact